Czwórka zawodników z awansem na Mistrzostwa Polski U16

Aż czwórka zawodników ze Skorzewa reprezentować będzie nasz klub na PZLA Mistrzostwach Polski U16, które w dniach od 21 do 22 września odbędą się w Tarnowie. Prawo startu na mistrzostwach kraju otrzymali: Amelia Pobłocka, Jakub Makurat, Dawid Górny i Kacper Jaszewski.

W 13-letniej historii klubu Olimpijczyk Skorzewo nikomu z naszych zawodników nie udało się zakwalifikować na mistrzostwa Polski w kategorii młodzika (U16). W tym roku sztuka ta udała się czwórce zawodników. To ogromny sukces naszych zawodników i trenera Leszka Zblewskiego.

W Tarnowie Amelia Pobłocka wystartuje w biegu na 1000m, Jakub Makurat będzie reprezentował nas w konkursie rzutu dyskiem i pchnięcia kulą, Dawid Górny wystartuje w biegach płotkarskich na 110 i 200m, natomiast Kacper Jaszewski pobiegnie na 1000m.

Zawody w Tarnowie będzie można na żywo śledzić w internecie:

Dzień 1:

Dzień 2: