Kolejne zmiany w formule Biegu do Pustego Grobu

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją w Polsce i stanem epidemii wprowadzonym do 11/04 proponujemy, aby Bieg do Pustego Grobu przyjął pełną formułę wirtualną.

Na pokonanie dystansu ok. 6km każdy uczestnik miałby czas do końca oktawy Wielkiej Nocy, czyli do 19 kwietnia. W dowolnym czasie, dowolnym sposobem (biegiem, spacerem czy nordic walking) i w dowolnym miejscu w Polsce pokonujecie dystans ok. 6km (z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa). Przesyłacie do organizatora Messengerem, e-mailem, lub innym kanałem kontaktowym, zdjęcie, filmik, screen z zegarka lub smartfona z pokonanej trasy. My wyślemy Wam pamiątkowy medal pocztą. Byłoby super, gdyby Wasz bieg zakończył się zgodnie z nazwą, przy Pustym Grobie Pańskim, ale w dobie epidemii nie będziemy tego wymagali.

 

ZAPISY | LISTA UCZESTNIKÓW

 

Najważniejsze, żebyśmy połączyli się razem we wspólnej idei i wspólnym celu.

TRASA BIEGU

Organizator przygotował wideo z trasy biegu, które umożliwi Wam pokonanie naszej trasy wirtualnie u siebie w domu np. na bieżni mechanicznej (czas trwania wideo to ok. 28 minut).

 

 

Przygotowaliśmy także przegląd trasy w przyspieszonym tempie:

 

 

ZMIENIAMY CEL CHARYTATYWNY

Dostosowując się do sytuacji podjęliśmy decyzję, że przekażemy zebrane od Was środki na walkę z COVID-19. W tym celu wspomożemy Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, który pełni rolę szpitala zakaźnego.

Zapisy potrwają do wyczerpania limitu 100 uczestników lub do 19 kwietnia.