Biegi Niepodległości

100-lecie odzyskania niepodległości uczciliśmy na sportowo startując w Biegach Niepodległości w Gdyni i Goleniowie, tradycyjnie zajmując wysokie klasyfikacje w wielu kategoriach.

Duża grupa naszych biegaczy pojawiła się na starcie gdyńskiego Biegu Niepodległości. W biegu na 10km bardzo dobrze spisała się Monika Kujawska, która wywalczyła 4 miejsce z rekordem sezonu 37:06.

W biegach młodzieżowych świetnie pobiegł Kacper Jaszewski zwyciężając w biegu młodzika na 1,8km. Na tym samym dystansie wśród dziewcząt 3 miejsce wywalczyła Amelia Pobłocka.

W Jubileuszowej XXX Goleniowskiej Mili Niepodległości wystartował trener Leszek Zblewski, który zajął 10 miejsce Open i 1 w kategorii M40. Ponadto w Goleniowie 15 miejsce w biegu roczników 06-07 na 600m zajął Piotrek Zblewski.

Gratulacje dla wszystkich, którzy pobiegli dla NIEPODLEGŁEJ.

Wyniki: XXX Goleniowska Mila Niepodległości
Wyniki: Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim w Gdyni