Festiwal Biegów we Wdzydzach

Drugie miejsce zajęła Monika Kujawska na rozgrywanym w niedzielę (10 czerwca) Półmaratonie Stolema. Obok Moniki dobry start na kilkudniowym Festiwalu Biegowym we Wdzydzach Kiszewskich zanotowali nasi młodzi biegacze.

Zwycięstwo w szóstej edycji Półmaratonu Stolema odniosła Aleksandra Baranowska-Trzasko, która uzyskała czas 1:32:24. Monika przybiegła na metę jako druga z wynikiem 1:36:45.

W rozgrywanych równocześnie biegach z cyklu Małe Kaszuby Biegają także odnieśliśmy kilka znaczących sukcesów, w tym dwa pierwsze miejsaca na podium.

Do zwycięstw przyzwyczaiła nas już Amelia Pobłocka, która zwyciężyła i tym razem. Obok niej triumf święciła dziś także Julita Troka.

Tuż za podium rywalizację ukończyli: Wiktoria Lubecka, Maks Lubecki i Konrad Dułak.

Wyniki: Małe Kaszuby Biegają