Mistrzostwa Okręgu w Człuchowie

W sobotę zawodnicy Olimpijczyka wzięli udział w Mistrzostwach Okręgu w biegach przełajowych w Człuchowie. Tym razem nasi reprezentanci nie zdołali wywalczyć medali, ale większość biegaczy uplasowała się w czołówkach swoich kategorii. Zawodomo towarzyszyły fatalne warunki, było deszczowo i bardzo chłodno.

Najbliżej podium w Człuchowie był Maks Lubecki, który zajął 4 miejsce w biegu na 850m rocznika 2008 i młodsi.

Amelia Pobłocka wywalczyła 5 miejsce w biegu na dystansie 1,5km wśród młodziczek.

Julita Troka zajęła 6, a Wiktoria Lubecka 15 miejsce w biegu na 1km rocznika 2006-07.

W biegu młodzików na 2km najlepiej spisał się Kacper Jaszewski zajmując 10 miejsce, Dawid Górny wywalczył 14 lokatę, a Kamil Fąferko 17.

Był to pierwszy start przełajowy w tym sezonie i mamy nadzieję, że z każdym kolejnym będzie coraz lepiej! Bardzo dziękujemy firmie NECON – Deweloper za transport na zawody!