Halówka LMM

W niedzielę 18 grudnia na hali w Skorzewie odbyły się dwa turnieje piłkarskie grupy A (rocznik 2006/2007) oraz grupy B (rocznik 2008/2009) organizowane przez Klub Sportowy Skorzewo.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali, zarówno tym, którzy grali, jak i tym, którzy kibicowali. Organizatorom turnieju dziękujemy natomiast za słodkości i Kawusię. Młodzi piłkarze dostali tyle cukru, że od razu się rozstrzelali. W każdej grupie dzisiaj padły po 24 gole. Było co oglądać.

W tabeli z poprzedniego turnieju zaszły zmiany ze względu na walkowery jakie dopisaliśmy w meczach z drużyną Kornera oraz Ceramika. W niedzielnym turnieju takie walkowery zanotowała drużyna WDA Lipusz oraz Santana Wielki Klincz.