Powiatowe Igrzyska w biegach przełajowych

Wspaniale spisali się nasi zawodnicy na Powiatowych Igrzyskach w biegach przełajowych, które 27 marca odbyły się w Garczynie. Złote medale wywalczyły indywidualnie Julita Troka i Amelia Pobłocka, a brąz zdobył Dawid Górny.

Poza sukcesami indywidualnymi warto dodać, że bezkonkurencyjna w klasyfikacji szkół okazała się drużyna dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży. Natomiast Igrzyskach Dzieci drużyna dziewcząt zajęła trzecią lokatę.

Trochę szczęścia zabrakło Maksowi Lubeckiemu, który ukończył swój bieg na 4 miejscu, Patrycja Pawłowska zajęła 5 miejsce, a reprezentujący dzisiaj SP4 Kacper Jaszewski także był 5.

Galeria zdjęć: Powiatowe Igrzyska w przełajach