VIII Turniej Mikołajkowy w piłkę nożną

W niedzielę 16 grudnia 2018 roku w Hali sportowej w Wielkim Klinczu odbył się VIII Turniej Mikołajkowy w piłkę nożną halową. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce grając w składzie: Maks Lubecki, Olek Stark, Olek Narloch, Olek Bednarek, Ksawery Tusk, Kacper Jereczek, Sebastian Niemczyk, Daniel Jonack, Olaf Wirkus, Julian Jarzębiński i Filip Świtała.

Był to ostatni mecz naszej drużyny piłkarskiej. Po turnieju nastąpiło pożegnanie z trenerem Marcinem Heltą, który nie będzie w przyszłym roku prowadził naszej drużyny.

Chłopakom i trenerowi dziękujemy za sportowe emocje, prace włożoną na treningach i życzymy powodzenia w realizacji dalszych sportowych marzeń!