VI Memoriał W. Murawskiego w Sztumie

Z dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy startujący podczas VI Memoriału W. Murawskiego, który odbył się w środę 11 września na stadionie miejskim w Sztumie. Najlepiej z grona reprezentantów Olimpijczyka spisał się Dawid Górny, który odniósł dwa zwycięstwa w biegach płotkarskich.

Dawid Górny triumfował w biegach na 110 i 200m przez płotki. Ponadto pierwsze miejsce w biegu dzieci na dystansie 300m zajął Kacper Liskowski. Na podium w Sztumie uplasowała się również Julita Troka, która wywalczyła 3 lokatę także w biegu na 300m.

Tuż za podium, na 4 miejscu, w biegu młodziczek na 600m uplasowała się Amelia Pobłocka. Wiktoria Lubecka zadebiutowała na dystansie 200m p.pł i także zajęła 4 miejsce.

Dobrze w biegu na 1000m zaprezentował się Kacper Jaszewski zajmując 7 miejsce z wynikiem bliskim rekordowi życiowemu. Dwa centymetry od życiówki był Kuba Olszewski w skoku w dal, natomiast Kornelia, Agata, Klaudia i Maksymilian startowali na 300m w kategorii dzieci zdobywając cenne doświadczenie.